FARSKÉ OZNAMY

Liturgické slávenia

Pondelok– – –
Utorok– – –
StredaSv. Neita, mučeníka (spomienka)
Štvrtok– – –
Piatok– – –
SobotaPanny Márie v sobotu (ľubovoľná spomienka)
Nedeľa12. nedeľa v cezročnom období
Program sv. omší
Pondelok730 – Farský † Elena Faráriková, Margita Zaťková
1800 – FarskýZa zdravie a B. pomoc pre rodinu Muránsku, deti a vnuka Jakuba
Utorok730 – Farský† syna Jaroslava a manžela Jozefa Lopušný
1800 – FarskýZa uzdravenie telesných a duševných zranení a oslobodenie od smútku a úzkosti
Streda730 – Farský† Július
1800 – Farský† rodičia Elena a Ján
Štvrtok730 – FarskýZa život (nenarodené deti)
1800 – Farský† Dominik Šula, Mária
Piatok730 – Farský† Ján
1800FarskýZBP, B. pomoc pre Zuzku a jej deti
Sobota730 – Farský† Jozef Vetrík
1430 – DSS Luna– nebude –
1800 – FarskýZa členov 5. ruže
Nedeľa800Farský† Anna a Ján
915 – FarskýZa B. pomoc pre Máiu a Annu s rodinou
1030 – FarskýZBP, OPM pre Martinku k životnému jubileu
1700Farský† rodičia Emil a Emília
– – –    SVIATOSTI A POHREBY    – – –
Pohreb† Elena Faráriková, Margita Zaťková

* Na zbierku na energie a pre potreby farnosti je možné prispieť formou prevodu na farský účet (www.farnostbrezno.sk/kontakt/). Všetkým vám ďakujeme za príspevky ktoré obetujete! Pán Boh zaplať!

* O poriadok a čistotu v kostole sa tento týždeň stará 5. ruža p. Anny Hrebíčkovej. Za túto službu z minulého týždňa ďakujeme 4. ruži p. Jána Babica a ich manželky.

* V stredu je 16. deň v mesiaci – v piaristickom v kostole je 24 hodinová poklona.

* Vo štvrtok je celodenná poklona.

* V sobotu 19. júna 2021 o 1000 vo farskom kostole stretnutie s prvoprijímajúcimi deťmi a s birmovancami o 1000 bude v pastoračnom centre.

* Budúcu nedeľu je zbierka na potreby farnosti. Pán Boh zaplať za vaše milodary!

* Vzhľadom na prijaté opatrenia na zamedzenie nákazy koronavírusom naďalej sa rušia všetky skupinové aktivity v kostole aj na fare – až do odvolania. Vzhľadom na danú situáciu vás prosíme, aby ste počas úradných hodín uprednostňovali telefonický (+421) 048/611 21 12) alebo e-mailový kontakt: brezno-mesto@burv.sk; tomas.mag@burv.sk.

Aj naďalej je možné sledovať priame prenosy sv. omší z nášho farského kostola: YouTube – Farnosť Brezno.