FARSKÉ OZNAMY

Úmysly pre členov Modlitbového zápasu na mesiac február 2021

1. Za predstaviteľov našej vlády, aby pamätali a pomáhali aj tým, ktorí vplyvom pandémie prišli o zamestnanie a žijú s rodinami v ťažkej hmotnej núdzi;
  2. Za ochranu Panny Márie pre Aničku, Elenku, Ivku, Lucku a deti v rizikovom tehotenstve;
  3. Za šťastný pôrod a zdravie pre Helku a dieťatko;
  4. Za Božie milosrdenstvo pre ťažko chorých Igora, Janku, Oľgu, Martu, Alenu, Terezku a Danku s manželom;
  5. Za Božiu pomoc pre Katku a syna Petra v ťažkej životnej situácii.

Farské oznamy

2. pôstny týždeň

01.03.2021 – 07.03.2021

Liturgické slávenia

PondelokPondelok po 2. pôstnej nedeli
UtorokUtorok po 2. pôstnej nedeli
StredaStreda po 2. pôstnej nedeli
ŠtvrtokŠtvrtok po 2. pôstnej nedeli
PiatokPiatok po 2. pôstnej nedeli
SobotaSobota po 2. pôstnej nedeli
Nedeľa3. pôstna nedeľa
Program sv. omší
Pondelok7:30 – Farský  † Ján Medveď, Kornélia Janovcová, Ján Puška
18:00 – Farský† rodičov Annu, Štefana, Máriu, Miroslava a Irenu
Utorok7:30 – FarskýPoďakovanie za 60 rokov Eleny a ZBP, ochrany PM; za zdravie a B. pomoc pre rodinu Vágnerovú a Zerzanovú
18:00 – Farský† rodina Bambúchová
Streda7:30 – Farský† manžel Zdenko Mutiš
18:00 – Farský† Žofia Kubove
Štvrtok7:30 – Farský† rodičia Anna a Vladimír
18:00 – FarskýZa uzdravenie z rakoviny Trevora, oslobodenie od alkoholizmu dievčatku Katku
Piatok7:30 – FarskýZa členov B.S.J.
18:00 – FarskýZa odstránenie nenávisti matky Milky k svojmu synovi
Sobota7:30 – Farský† Janka Hrušovská
14:30 – DSS Luna– nebude –
18:00 – FarskýZa členov 7. ruže
Nedeľa8:00 – FarskýZa veriacich
9:15 – Farský† Peter
10:30 – Farský† Ingrid Gogorová rod. Schmidtová
17:00 – Farský† rodičia Emil a Emília
Sviatosti a pohreby
Pohreb        † Ján Madveď, Kornélia Janovcová, Ján PuškaR.I.P.!

* Na zbierku na energie a pre potreby farnosti je možné prispieť formou prevodu na farský účet (www.farnostbrezno.sk/kontakt/). Všetkým vám ďakujeme za príspevky ktoré obetujete! Pán Boh zaplať!

* Je možné zakúpiť si náš farský kalendár, stolovú – 2,80€ aj nástennú verziu 2€, v sakristii kostola; taktiež je možné zakúpiť si diecézny kalendár za 3,50€.

* Dávame do pozornosti tzv. pôstnu krabičku pomocou, ktorej počas pôstu môžete prispieť na pomoc chudobným deťom subsaharskej Afrike. Podrobnejšie informácie môžete si prečítať na www.postnakrabicka.sk. A pôstne krabičky sú k dispozícii v piaristickom kostole.

* O poriadok a čistotu v kostole sa tento týždeň stará 7. ruža Márie Šulovej. Za túto službu z minulého týždňa ďakujeme 6. ruži Janety Mucovej.

* Vzhľadom na prijaté opatrenia na zamedzenie nákazy koronavírusom naďalej sa rušia všetky skupinové aktivity v kostole aj na fare – až do odvolania. Vzhľadom na danú situáciu vás prosíme, aby ste počas úradných hodín uprednostňovali telefonický (+421) 048/611 21 12) alebo e-mailový kontakt: brezno-mesto@burv.sk; tomas.mag@burv.sk.

Aj naďalej je možné sledovať priame prenosy sv. omší z nášho farského kostola: YouTube – Farnosť Brezno.